Otomobilen 1918

Tunalar ailesi ticaret hayatına 1918 yılında bakkaliye ve manifaturacılık yaparak başlamıştır. Perakende sektöründe uzun yıllar farklı faaliyetlerde bulunan Tunalar ailesi, 1989 yılında kararlılıkla başladığı otomotiv sektöründe hem temsil ettiği markalar hem de kendi markaları ile hâlen hizmet vermektedir.

Tunalar Topluluğu bayilikleri ile uluslararası ve ulusal markaları temsil ederken, ayrıca Türkiye çapında tanınan %100 yerli sermaye ile kurulmuş markalara sahiptir.

Hâlihazırda 20’den fazla şehirde 50’den fazla noktada faaliyet gösteren topluluğun çatısı altında 1000’e yakın istihdam sağlanırken, dolaylı olarak sağlanan istihdam 1500’ü bulmaktadır. Bölgemizin ve ülkemizin kalkınmasında önemli rol oynayan bir şirketler topluluğudur.

Otomobilen, 100 yılı aşan köklü geçmişi ile Türkiye’nin en güvenilir ve önde gelen şirketlerinden biri olan Tunalar Şirketler Topluluğunun, ikinci el araç alım-satım markasıdır.

8 ilde tamamı %100 Tunalar sermayesiyle kurulmuş toplam 16 kurumsal şube ile müşterilerine en iyi araçları en uygun koşullarda sunan Otomobilen, ikinci el araç alım-satım ve takas işlemlerinizde daima %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir. Otomobilen’de,

  • Her marka ve model araç alım, satım ve takas işlemlerinizi gerçekleştirebilir,
  • Ekspertizli ve garantili ikinci el araçlara kolaylıkla ulaşabilir,
  • Yetkili satış ofisleri sayesinde aracınızı yerinde görüp test edebilir,
  • Sizler için sunduğumuz garanti ve yol yardım hizmetlerinden yararlanabilir,
  • Güvenilir ve kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

support_agent